Mehmet Yabalak

Hiç Akla Gelmeyen Yöntemlerle Facebook Şifre Kırma

05.06.2019
259
Reklam

Facebook şifre kırma insanlar bu sorunun cevabı arıyor . Facebook şifre kırma aslında çok basit bir şey fakat insanlar bunu bilmiyorlar . Daha doğrusunu söylemek gerekirse insanlar nasıl yapılacağını bilmiyorlar . Şifre kırma için bir çok yol vardır . İnternet üzerinde aratıldığında bir sürü yöntem çıkıyor fakat hemen hepsi warez yani sahte diyeceksiniz bir sürü yöntem var diyorsun sonrada hepsi sahte diyorsun bu nasıl bir çelişkidir . Yöntemler internette anlatılanlar bir kısım doğru ama benim söyleyeceğim yöntemler basit ama bir o kadar etkili yöntemlerdir .

Şifre nasıl kırılır

Öncelikle şunu söyleyeyim ben insanların facebook hesaplarının çalınmasını istemem ama Facebook şifre kırma yöntemlerinin anlatacağım diğer insanlar bunun öğrenerek bunun nasıl önlemi alınacağı anlarlar . Facebook şifre kırma yöntemlerin çok basit öncelikle şifresini kırmak isteğiniz kişiyi belirleyeceksiniz . Bu kişi önemli neden önemli şifresini kırarken kullanacağımız yöntemi belirlemek için . İlk olarak tanımadığımız bir kişinin Facebook şifre kırma istediğimiz kişinin e-posta adresinin yada facebook şifre adı bilmemiz gerekir  .Bu bilgiler varsa kişinin gizli sorunun doğru  tahmin edebilirsek . O kişinin facebook hesabını ele geçire biliriz . Eğer tahmin edemezsek geriye bir yöntem kalıyor . Üç tane telefon numarası ve üç tane sahte hesap bulmamız yada varsa bunları kullanmamız gerekecek . Bu numara ve hesapları onaylatıp bu hesaplardan o kişiye arkadaşlık isteği göndermemiz gerekir . Arkadaşlık isteklerini onayladığı zaman facebook üç arkadaş facebook şifre kırma yazıldığı zaman googleye nasıl bir yol izleyeceğiniz karşınıza çıkar . Eğer bu arkadaş yada tanıdığınız biri ise işimiz çok kolay . Az önce söylediğim yöntemlerde bu kişi içinde geçerlidir . Bu kişinin bilgisayarına erişe bilirseniz. Bilgisayarın içine keyloger yada klavye kayıt edici koyabilirsiniz . Bu kişinin facebook hesabı cep onaylı ise cep telefonunu ödünç alarak şifresinin değiştire bilirsiniz  . Facebook şifresini tahmin edebilirsiniz . Şifresinin yazarken bakabilirsiniz . En kolayı şifresinin isteyebilirsiniz . Aşağdaki linkten indirebilirsiniz.

Facebook şifre kırma yöntemlerinin hepsi bilgi amaçlı anlatılmış olup tamamen kullanıcıların şifrelerinin nasıl bir yöntemle korumaya alacakları söylenmiştir . Benim tavsiyem facebook hesabınız cep onaylı olsun her girişte cep onay kodu gelsin . Burada anlatılanlar bilgi amaçlıdır . Her hangi bir olayda tarafımız sorunlu değildir .

Reklam

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.